googleads
 
Altid markedets bedste priser
Gratis fragt ved køb over kr. 5000,-  til brofaste øer !
Henrik Tjerrild Larsen
- Møbelhandler/Indehaver

Tlf.: +45 2621 7110
Email: Htl@danboaarhus.dk
Mikkel Schmidtdorf
- Souschef

Tlf.: +45 5183 9345
Email: Mikkel@danboaarhus.dk
 
Bjarne Højgaard Petersen
- Seniorkonsulent

Tlf.: +45 2013 0830
Email: Bjp@danboaarhus.dk
Casper Løwe Rasmussen
- Salgskonsulent

Tlf.: +45 5183 9344
Email:  Clr@danboaarhus.dk
       
       
 
Mikkel Risum
- Salgskonsulent

Tlf.: +45 2447 5854
Email: Risum@danboaarhus.dk
Jens-Christian Harborg
- Salgskonsulent

Tlf.: +45 5181 4992
Email: jens@danboaarhus.dk
Anders Brandt
- Salgsassistent

Tlf.: +45 4266 5199
Email: Anders@danboaarhus.dk

 
 
 

Danbo´s eget chauffør team.

     



Set fra venstre: Michael Tjerrild Larsen & Kjeld Benndahl.

Kontakt

Danbo Møbler Aarhus
Skanderborgvej 200
8260 Viby J
Telefon: 86145888

Email: info@danboaarhus.dk
Web:
https://www.danboaarhus.dk

Åbningstider

Man - Fre.    : 10.00-18.00 
Lørdag.         : 10.00-16.00
*Søndag.       : 11.00-16.00
* første og sidste søndag i mdr.

Kort

map
 

Send spørgsmål