googleads
 
Altid markedets bedste priser
Gratis fragt ved køb over kr. 5000,-  til brofaste øer !
Henrik Tjerrild Larsen
- Møbelhandler/Indehaver

Tlf.: +45 2621 7110
Email: Htl@danboaarhus.dk
Mikkel Schmidtdorf
- Souschef

Tlf.:  +45 5183 9345
Email:  Mikkel@danboaarhus.dk
 
Casper Løwe Rasmussen
- salgskonsulent

Tlf.:  +45 5183 9344
Email: Clr@danboaarhus.dk
Michael Tjerrild Larsen
- Lager/Logistic/Salg

Tlf.:  +45 24485888
Email:   Michael@danboaarhus.dk
       
       
 
Mikkel Risum
- Salgskonsulent

Tlf.: +45 2447 5854
Email: risum@danboaarhus.dk
Jens-Christian Harborg
- Salgskonsulent

Tlf.:  +45 5181 4992
Email:  jens@danboaarhus.dk
Thomas Rise
- Salgskonsulent

Tlf.:  +45 2447 5869
Email:  thri@danboaarhus.dk

 
 
 

Danbo´s eget chauffør team.

     



Set fra venstre: Johan Kristensen - Michael Tjerrild Larsen - Kjeld Benndahl.

Kontakt

Danbo Møbler Aarhus
Skanderborgvej 200
8260 Viby J
Telefon: 86145888

Email: info@danboaarhus.dk
Web:
https://www.danboaarhus.dk

Åbningstider

Man - Fre.    : 10.00-18.00 
Lørdag.         : 10.00-16.00
Søndag.         : 11.00-16.00
*første og sidste søndag i måneden

Kort

 

Send spørgsmål

Corona restriktioner